شرایط ثبت دامنه ها

قوانین ثبت دامین قوانین دامنه ملی (ir.) حداقل طول دامنه 3 حرف و حداکثر 63 حرف میباشد. تنها استفاده از حروف انگلیسی و ارقام و نشانه (-) مجاز میباشد. در صورت تمایل به ثبت نام دامنه با مفهوم مذهبی خاص ... ادامه مطلب »

19th Nov 2019
افتتاح سایت جدید با امکانات فوق العاده

با سلام خدمت شما بازدید کننده گرامی ...بدینوسیله افتتاح وب سایت رسمی و جدید دومین هاست را تبریک میگوییم. لذا از همه کاربران و دوستان که در سایت قبلی ما سرویس داشتند تقاضا داریم نسبت به ثبت نام و ... ادامه مطلب »

13th Nov 2019
اشخاص حقیقی و حقوقی زیر در خرید پنل های طلایی و الماس شامل تخفیف خواهند بود

ردیف تخفیف به میزان تخفیف 1 موسسات خیریه رسمی 40% 2 هیئت های مذهبی 30% 3 بانک ها و موسسات مالی اعتباری 30% 4 کارگزاری ها و نمایندگان بیمه 20% 5 مدارس، دانشگاه ها و آموزشگاه ... ادامه مطلب »

17th Mar 2019
بهترین سایت ارسال پیامک تبلیغاتی

آیا بدنبال خرید پنل اس ام اس هستید و نمیدانید کدام سامانه پیامکی را انتخاب کنید؟ نمیدانید کدام سامانه پیامکی برای کسب و کار شما مناسبتر است؟ این مقاله برای شما نوشته شده است تا براحتی بتوانید ... ادامه مطلب »

17th Feb 2019
تغییر در روند پیگیری تمدید سرویس

با سلام بدینوسیله به اطلاع می رسانیم جهت بالاتر بردن سطح رضایت کاربران و جلوگیری از تماس مکرر با ایشان از امروز روال پیگیری های تمدید از طرف شرکت به شرح زیر است، خواهشمند است با در نظر داشتن ... ادامه مطلب »

15th Jan 2019
اعمال تحریم از طرف شرکت ریسلو (ثبت کننده دامنه های بین المللی برای ایرانیان)

از سوی شرکت ریسلو(ثبت کننده دامین های بین المللی برای ایران) اطلاع رسانی در مورد اعمال تحریم برای کشورهایی که در جامعه بین المللی شامل تحریم می شوند (از جمله ایران) ارسال گردیده است که باعث به ... ادامه مطلب »

16th Jul 2018
اخبار تکمیلی در راستای مشکل تحریم دامنه ها

احتراما در مورد  مشکل تحریم دامنه های بینت المللی از طرف شرکت ریسلو چند مورد بسیار مهم را خاطر نشان مینماییم: 1- با توجه به اینکه بیش از 90 درصد دامنه های تمامی شرکت ها روی شرکت ریسلو ثبت شده بوده ... ادامه مطلب »

20th Jul 2017
اطلاعیه: جهت جلوگیری از بروز مشکل در سایت خود اقدام نمایید

از تاریخ January 2017 کلیه سایت هایی که در آن ها فرم لاگین وجود داشته باشد و دارای گواهینامه SSL نباشند خطای unsecure در مرورگرهای معتبر مانند گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس دریافت خواهند کرد شما نمونه این ... ادامه مطلب »

15th Jul 2017
راهکار مشکلات ثبت دامنه و رفع آن

با توجه به محدودیت های اخیر اعمال شده بروی دامنه های  بین المللی که توضیحات کامل در خبر نامه قبل اعلام گردیده بود شرکت دومین هاست به عنوان بزرگترین شرکت ثبت کننده دامنه در ایران و دارنده ی ... ادامه مطلب »

10th Jun 2017
عیدانه دومین هاست ، تخفیف ویژه سال نو

کاربران گرامیپیشاپیش سال جدید و نوروز باستانی را خدمت شما تبریک عرض میکنیم به اطلاع میرساند طبق رسم هرساله جشنواره عیدانه دومین هاست از هم اکنون آغاز شده و شما میتوانید با شرکت در جشنواره از ... ادامه مطلب »

11th Mar 2016