وضعیت فعالیت دومین هاست در دوره COVID-19‎

همچنان از خانه شما را پشتیبانی میکنیم. همه #در_خانه_بمانیم ذومین هاست همچنان جهت حفظ سلامت جامعه و همکاران خود، بدون افت کیفیت و سرعت پاسخدهی به صورت دورکاری و 24 ساعته در خدمت کاربران خواهد بود. ... ادامه مطلب »

24th Dec 2020
فعال شدن امکان Keep Alive برروی تمامی سرویس ها

خبر خوب امروز برای کاربران عزیز اینکه بالاخره پس  از بررسی درخواست های کاربران عزیز و به دلیل درخواست های مکرر و با همکاری بخش فنی دومین هاست. در حال حاضر امکان Keep Alive  برروی تمامی سرویس ها فعال ... ادامه مطلب »

1st Aug 2020
شرایط ثبت دامنه ها

قوانین ثبت دامین قوانین دامنه ملی (ir.) حداقل طول دامنه 3 حرف و حداکثر 63 حرف میباشد. تنها استفاده از حروف انگلیسی و ارقام و نشانه (-) مجاز میباشد. در صورت تمایل به ثبت نام دامنه با مفهوم مذهبی خاص ... ادامه مطلب »

19th Nov 2019
افتتاح سایت جدید با امکانات فوق العاده

با سلام خدمت شما بازدید کننده گرامی ...بدینوسیله افتتاح وب سایت رسمی و جدید دومین هاست را تبریک میگوییم. لذا از همه کاربران و دوستان که در سایت قبلی ما سرویس داشتند تقاضا داریم نسبت به ثبت نام و ... ادامه مطلب »

13th Nov 2019
اشخاص حقیقی و حقوقی زیر در خرید پنل های طلایی و الماس شامل تخفیف خواهند بود

ردیف تخفیف به میزان تخفیف 1 موسسات خیریه رسمی 40% 2 هیئت های مذهبی 30% 3 بانک ها و موسسات مالی اعتباری 30% 4 کارگزاری ها و نمایندگان بیمه 20% 5 مدارس، دانشگاه ها و آموزشگاه ... ادامه مطلب »

17th Mar 2019
بهترین سایت ارسال پیامک تبلیغاتی

آیا بدنبال خرید پنل اس ام اس هستید و نمیدانید کدام سامانه پیامکی را انتخاب کنید؟ نمیدانید کدام سامانه پیامکی برای کسب و کار شما مناسبتر است؟ این مقاله برای شما نوشته شده است تا براحتی بتوانید ... ادامه مطلب »

17th Feb 2019
تغییر در روند پیگیری تمدید سرویس

با سلام بدینوسیله به اطلاع می رسانیم جهت بالاتر بردن سطح رضایت کاربران و جلوگیری از تماس مکرر با ایشان از امروز روال پیگیری های تمدید از طرف شرکت به شرح زیر است، خواهشمند است با در نظر داشتن ... ادامه مطلب »

15th Jan 2019
اعمال تحریم از طرف شرکت ریسلو (ثبت کننده دامنه های بین المللی برای ایرانیان)

از سوی شرکت ریسلو(ثبت کننده دامین های بین المللی برای ایران) اطلاع رسانی در مورد اعمال تحریم برای کشورهایی که در جامعه بین المللی شامل تحریم می شوند (از جمله ایران) ارسال گردیده است که باعث به ... ادامه مطلب »

16th Jul 2018
اخبار تکمیلی در راستای مشکل تحریم دامنه ها

احتراما در مورد  مشکل تحریم دامنه های بینت المللی از طرف شرکت ریسلو چند مورد بسیار مهم را خاطر نشان مینماییم: 1- با توجه به اینکه بیش از 90 درصد دامنه های تمامی شرکت ها روی شرکت ریسلو ثبت شده بوده ... ادامه مطلب »

20th Jul 2017
اطلاعیه: جهت جلوگیری از بروز مشکل در سایت خود اقدام نمایید

از تاریخ January 2017 کلیه سایت هایی که در آن ها فرم لاگین وجود داشته باشد و دارای گواهینامه SSL نباشند خطای unsecure در مرورگرهای معتبر مانند گوگل کروم و موزیلا فایرفاکس دریافت خواهند کرد شما نمونه این ... ادامه مطلب »

15th Jul 2017