وب سرویس ارسال سریع پترن

وب سرویس ارسال سریع پترن

اگر صاحب وب سایت و یا اپلیکیشنی هستید، حتما ارسال سریع پیامک های اطلاع رسانی برای مشتریان تان از جمله کد تایید، کد فعالسازی و… از اهمیت ویژه ای برخوردار است. همانطور که میدانید این گونه پیامک ها را میتوانید پس از تهیه پنل پیامک، توسط خط خدماتی ارسال کنید که قابلیت ارسال به بلک لیست را هم دارد. اما مشکلی که وجود دارد اینست که خط خدماتی به دلیل وجود مانیتورینگ تا 3 دقیقه تاخیر دارد! در این مقاله میخواهیم راهکاری تحت عنوان وب سرویس ارسال سریع پترن را به شما معرفی کنیم.

وب سرویس ارسال سریع پترن با خط خدماتی

همانطور که میدانید، ارسال کد فعالسازی و تایید شماره موبایل کاربران این روزها در وب سایت ها و اپلیکیشن ها به امری ضروری تبدیل شده است. ولی این کار همیشه ساده نیست! به دلیل اینکه بسیاری از کاربران جلوی دریافت پیامک های تبلیغاتی را مسدود کرده اند. بنابراین ارسال پیامک تایید شماره موبایل با خطوط تبلیغاتی عملا ممکن نیست. اما سامانه پیام کوتاه دومین هاست بصورت رایگان و بدون نیاز به مدارک شرکت ثبتی و سفته و … با ارائه وب سرویس ارسال سریع پترن با خط خدماتی مشکل بسیاری از کاربران را حل کرده است.

کدنویسی ارسال سریع پترن

وب سرویس سامانه دومین هاست به شما اجازه می دهد وب سایت، نرم افزار و یا اپلیکیشن خود را با استفاده از چند خط کدنویسی به پنل پیامک متصل کرده و در زمان های مورد نظر، اقدام به ارسال، دریافت و مدیریت پیامک های خود از این طریق نمایید. اما کدنویسی ارسال سریع پترن چگونه است؟ به مثال زیر توجه کنید:

به عنوان مثال ما در اینجا قالبی با محتوای زیر آماده کرده ایم، شکل پترن این پیامک بصورت زیر خواهد بود:

رسید پرداخت شهریه
شماره دانشجویی: %StudentId%
مبلغ پرداختی: %amount% ریال
تاریخ پرداخت: %date%
نحوه پرداخت: کارتخوان
شماره مرجع: %code%
دانشکده %uni%
گروه نرم افزاری ArjSoft

شما پس از اینکه پترن پیامک مورد نظر خود را از طریق تیکت داخل سامانه معرفی کردید، پترن شما تنها یکبار توسط مانیتورینگ تایید شده و یک کد پترن (PatternId) به آن اختصاص داده می شود. سپس شما میتوانید با کد نویسی اختصاصی تنها این کد پترن را با متغیر های خود در کدنویسی پیاده کنید. برای مشاهده نمونه کدنویسی شما میتوانید به مستندات وبسرویس دومین هاست مراجعه کرده و براحتی از روی نمونه کدنویسی کنید.

تنها قابلیت ماژول وبسرویس ارسال سریع پترن، ارسال کد فعالسازی نیست! شما می توانید با مشخص کردن پترن‌ مورد نظر خود هر پیامکی را بصورت آنی به تمام کاربران تان ارسال کنید. نحوه ساخت پترن در پنل پیامک دومین هاست بسیار ساده می باشد و همانطور که گفته شد میتوانید با ثبت تیکت از داخل سامانه، الگو یا پترن مورد نظر را اضافه نمایید.

افزونه های آماده بر اساس ارسال پترن

در برخی از افزونه ها میتوان کدنویسی پترن را در هسته افزونه لحاظ کرد. از این رو سامانه پیامک مکس دو افزونه پیامکی را آپدیت کرده است:

  • افزونه پیامکی دیجیت وب سرویس ارسال سریع پترن

  • افزونه پیامکی دیجیتس (Digits) از بهترین افزونه های موجود در مورد سیستم ثبت نام و ورود کاربران می باشد که ثبت نام و ورود کاربری با احراز هویت توسط شماره موبایل کاربران صورت میگیرد که از این روش در شبکه های اجتماعی مانند تلگرام و اینستاگرام نیز استفاده شده است.
  • افزونه پیامک ووکامرس وب سرویس ارسال سریع پترن

افزونه پیامکی ووکامرس در هنگام ثبت سفارش در فروشگاه اینترنتی به مشتری و همچنین مدیر سایت پیامک ارسال میکند و همچنین وقتی وضعیت سفارش تغییر یافت به مشتری پیامک اطلاع رسانی ارسال می شود.
برای آموزش استفاده از افزونه پیامکی ووکامرس براساس پترن و جزئیات بیشتر میتوانید به مقاله ” افزونه پیامک ووکامرس” مراجعه کنید.

کلام آخر…

برای بهره مندی از این قابلیت ها تنها کافیست به یکی از پنلهای دومین هاست ثبت نام کنید تا علاوه بر استفاده رایگان از افزونه های دیجیت و ووکامرس از خط خدماتی جهت ارسال به بلک لیست هم بهرمند شوید.

  • 300 کاربر این مقاله را مفید می دانند
آیا این پاسخ مفید بود؟

مقالات مرتبط

امکانات پنل دومین هاست

سامانه پیام کوتاه دومین هاست از سال 1393 فعالیت رسمی خود را در زمینه تبلیغات پیامکی شروع کرده است...

امکانات پنل

    نوبتدهی   تبریکات   وبسرویس   افزونه ها   URL   صوتی...

افرونه پیامکی دیجیت ثبت نام وردپرس با تایید پیامک DIGITS

  افرونه پیامکی دیجیت از بهترین افزونه های موجود در مورد سیستم ثبت نام و ورود کاربران می باشد....

خط متناظر تلفن ثابت جیست؟

اگر شماره تلفن ثابت تهران و کرج یعنی 021 و 026 دارید، میتوانید عینا با همان شماره از داخل سامانه...

خطوط خدماتی برای چیست؟

در ارسال پیامک به شماره های بلکلیست مشکل دارید؟ خطوط خدماتی میتواند به شماره های مسدودی هم پیامک...